Aukce půjček nabízí levné půjčky

Chcete si půjčit peníze, ale máte strach z vysokých úroků či nesolidního poskytovatele půjčky? Aukce půjček všechny vaše obavy rychle rozpustí. Půjčit si můžete libovolné částky a navíc za úrok, který budete akceptovat vy. Půjčky od lidí se u nás teprve do podvědomí široké veřejnosti dostávají. Dosud byly známé především aukce půjček pro podnikatele nebo spíše v zahraničí, kde je tento model půjčování peněz velmi oblíbený a ročně se uzavřou smlouvy za několik milionů korun. Půjčky jsou nabízeny na portále, který spravuje administrátor a dohlíží na poctivé dodržování pravidel ze strany žadatelů i investorů.

Rychlá půjčka do výplaty nebo aukce?

Spěcháte na peníze? Můžete zvážit, zda se pro vás hodí rychlá půjčka do výplaty nebo naopak aukce půjček. Počítejte s tím, že u aukcí je potřeba se zaregistrovat, vyčkat na nabídku všech investorů a až poté obdržíte peníze. Nabídnout přitom můžete úrok, který jste schopni akceptovat. Platí, že čím vyšší úrok nabídnete, tím je poptávka pro investory zajímavější.

Naopak nebankovní rychlá půjčka do výplaty nic takového nevyžaduje. Stačí se jednoduše zaregistrovat za pomoci online formuláře, žádost odeslat a za pár minut nejen víte, zda vám byla půjčka schválena, ale peníze máte také obratem na účtu. Na rozdíl od aukcí si vystačíte s platným občanským průkazem a číslem účtu. U peer to peer půjček je nevýhodou složité prověřování žadatelů o půjčku, nesmíte mít záznam v registru dlužníků nebo dokonce exekuci.

Záleží jen na vás, jaký způsob půjčování peněz si vyberete. Rychlé půjčky do výplaty vám nabídnou jen menší částky do desíti tisíc a úrok je jasně daný poskytovatelem půjčky. Chcete-li ušetřit, vybírejte si rychlé půjčky které jsou pro nové zákazníky zdarma, bez úroků. Můžete tak vrátit jen to, co jste si půjčili a ušetřit na poplatcích.


Reklama:


Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!